Šodien vārdadienas svin Polijā: Lukrecji Weroniki ; Latvijā: Asna Asne Zaiga
09. jūlijs 2020. gads, ceturdiena Latvijā: ,  Polijā :
Ieiet
Reklama
Foto galerija
Mūsu forums
Temats:
meklējam grāmatvedi ar poļu valodu
Ziņojums:
Labdien! Meklējam grāmatvedi uz pilnu vai nepilnu slodzi ar poļu valodas
Pievienojis:
gints, 19-05-2020, 05:24
Mūsu forums

Temati: 54
Ziņojumi: 74

Temati: 302
Ziņojumi: 592
Jauns temats Jauns temats   Atpakaļ pie tematiem Atpakaļ pie tematiem   Atbildēt Atbildēt

 ieva
30-06-2008 10:44 << 

 (Latvijas poļu jaunatnes savienība)
Ar mums 30-06-2008
E-mail: SEND EMAIL
No kurienes: Rīga
Ziņojumi: 1
Temats:
kā nopelnit
LABDIEN, VELTIET PĀRIS MINŪTES UN IZLASIET ZEMĀK RAKSTĪTO INFORMĀCIJU.IERAUDZĪJU TO PAVISAM NEJAUI, MEKLĒJOT PAPILDUS PIEPELNĪANĀS IESPĒJAS. LASOT RAKSTU,KA VAR NOPELNĪT VAIRĀKUS TŪKSTOUS LATU PĀRIS NEDĒĻU LAIKĀ, IEGULDOT TIKAI 50 SANTĪMUS, PADOMĀJU, KA TĀ IR KĀRTĒJĀ MUĻĶU ĶERANA,BET TOMĒR NOLĒMU TO IZLASĪT LĪDZ GALAM UN UZZINĀT, KO MAN PIEDĀVĀ: TUR BIJA TEIKTS,JĀNOSŪTA PA 10 SANTĪMIEM 5 INTERNETA-MACIŅU ĪPANIEKIEM, KAS NORĀDĪTI ZEMĀK.
PĒC TAM JĀIZSVĪTRO SARAKSTĀ PIRMAIS NUMURS, JĀPĀRCEĻ VISI NUMURI PAVIENAM UZ AUGU, REZULTĀTĀ ATBRĪVOJAS 5 RINDIŅA, KURĀ JUMS JĀIERAKSTA SAVS INTERNETA MACIŅA NUMURS.
TAD JŪS O SLUDINĀJUMU, TIKAI NU JAU AR JŪSU NUMURU 5 RINDIŅĀ, IZVIETOJIET KĀDOS 200 DAĀDOS FORUMOS.
NEKĀDU BLĒDĪBU. NU, TAD ES PADOMĀJU, KA PRINCIPĀ JAU NEKO ZAUDĒT NEVARU KĀ TIKAI TOS 50 SANTĪMUS, UN NOLĒMU PAMĒĢINĀT. DARIJU VISU KAA TEIKTS-PAGĀJA NEDĒĻA, IESKATOS SAVĀ INTERNETA MACIŅĀ, UN KO DOMĀJAT??? IENĀKUMU NEKĀDU! BET CITI DALĪBNIEKI RAKSTA,KA NEDĒĻAS LAIKĀ NOPELNĪJUI - CITS 15 LATUS, CITS 45 LATUS. TE NU BIJA, DOMĀJU, IEKRITU KĀ TĀDS MUĻĶE, VĒLOTIES PĀRIS NEDĒĻU LAIKĀ NOPELNĪT VAIRĀKUS TŪKSTOUS LATU. UN PĀRTRAUCU O NODARBOANOS, TĀ ARĪ NEIZVIETOJOT SLUDINĀJUMU 200 FORUMOS.PĒC PĀRIS NEDĒĻĀM IESKATĪJOS SAVĀ INTERNETA MACIŅĀ, SKATOS - VIENS IESKAITĪJIS MAN 10 SANTĪMUS. JĀ, PIE SEVIS NODOMĀJU, VISAS LIETAS NOTIEK, VĒL PĒC DIVĀM NEDĒĻĀM TOMĒR VĒLREIZ ATVĒRU SAVU INTERNETA MACIŅU, BET TUR JAU AP 15 LATIEM. NO KURIENES? NAV SKAIDRS, BET 15 LATI ARĪ IR NAUDA,UN UZ CEĻA NEMĒTĀJAS, KAUT ARĪ NAV KĀ CITIEM,KAS RAKSTA, KA DAU NEDĒĻU LAIKĀ NOPELNĪJUI SIMTIEM LATU.
TAD ES SAVU SLUDINĀJUMU NOPUBLICĒJU VĒL VAIRĀK NEKĀ 150 FORUMOS. REZULTĀTS BIJA PĀRSTEIDZOS!NAUDA IENĀK KATRU DIENU, TAGAD ES JUMS IZSTĀSTĪU, KĀ TAS VISS DARBOJAS UN KĀPĒC! PIEKRITĪSIET, KA TAS IR VIENKĀRI UN PILNĪGI LEGĀLI. JŪSU IEGULDĪJUMS IR TIKAI 50 SANTĪMU.
IZPILDIET INSTRUKCIJU PRECĪZI. LŪK, IE 3 SOĻI, LAI JŪS GŪTU PANĀKUMUS:
1. REĢISTRĒJIETIES SISTĒMĀ INAUDA.LV. TO VAR IZDARĪT TE: HTTP://WWW.INAUDA.LV/, IEPAZĪSTIETIES AR O SISTĒMU UN IESKAITIET 50 SANTĪMUS SAVĀ MACIŅĀ. ES MACIŅU PAPILDINĀJU CAUR INTERNETBANKU - TAD NO ZEMĀK ESOĀ SARAKSTA ŅEMIET PIRMO MACIŅA NUMURU, NOSŪTIET UZ TO 10 SANTĪMUS, IERAKSTOT O NUMURU AILĪTĒ "SAŅĒMĒJA TĀLRUŅA NUMURS VAI E-PASTA ADRESE. TĀLĀK PĒC ANALOĢIJAS AR PIRMO MACIŅA NUMURU, NOSŪTIET PA 10 SANTĪMIEM PĀRĒJIEM 4 MACIŅIEM (NEAIZMIRSTIET IERAKSTĪT AILĪTĒ "DARĪJUMA PAPILDUS INFORMĀCIJA" - "IELIECIET MANI SARAKSTĀ". UN VĒL - MACIŅU NUMURUS PĀRRAKSTIET ĻOTI UZMANĪGI, NEIELAIOT KĻŪDAS. MACIŅU NR.


1. 29888782
2. 26844026
3. 28859620
4. 22342170
5. 26786419

2. ATKĀRTOJU, LAI GŪTU IENĀKUMUS, NEPIECIEAMS KATRAM NO IEM 5 DALĪBNIEKIEM PĀRSKAITĪT PA 10 SANTĪMIEM, CITĀDI INAUDA MACIŅU TĪKLA MODERATORI (ADMINISTRATORI) JŪS VIENKĀRI NEIEKĻAUS PROJEKTĀ, UN JŪS NEVARĒSIET SAŅEMT IENĀKUMUS.


Atraktīva


Jauns temats Jauns temats   Atpakaļ pie tematiem Atpakaļ pie tematiem   Atbildēt Atbildēt