Šodien vārdadienas svin Polijā: Emilii Iwony ; Latvijā: Leokādija Leontīne Ligija Lonija
23. maijs 2018. gads, trešdiena Latvijā: ,  Polijā :
Ieiet
Reklama
Foto galerija
Mūsu forums
Temats:
Mekle Darbu!!
Ziņojums:
Labdien!
Ja Jūs vēl interesē darbs, lūdzu sazinieties ar
Pievienojis:
Dace Ozoliņa, 10-05-2018, 10:11
 Aptakaļ pie ziņu saraksta
Tukuma Poļu biedrības aktivitātes
Skatīta: 1843
Pievienots: 2014-11-11 17:08
7.-8. augustā 2014.g. tika realizēts projekts par BIO lauksaimniecību. Mūsu biedri un Poļu viesi apmeklēja BIO z/s Gaiķi Slampes pagastā (dārzeņi, ogas, garaugu un ārstniecības augu kolekcija, ogu un dārzeņu pārstrāde), BIO z/s Geidas Dūkstes pag. (piens, graudi), BIO z/s Kūdrāji Aizputes pag. ( piens, gaļa, dārzeņi, graudi, milti, putraimi).

Visas saimniecības rao veselīgus un dabīgus pārtikas produktus, kas audzēti pēc BIO vai Biodinamiskajām metodēm, neizmantojot ķimikālijas, bet rūpējoties par augsnes un augu dabisko auglības spēku.
Notika produktu degustācijas, z/s īpanieki stāstīja par BIO saimniekoanu, par savu pieredzi, par BIO lauksaimniecības nozīmi Latvijā.
Negaidīts un neplānots turpinājums im projektam bija .g.10.09., kad BIO z/s Gaiķos Slampes pagastā pie mūsu biedrības aktīvistes H.Kokorevias ieradās no Polijas delegācija- 20 zinātnieki par BIO lauksaimniecību. Arī Tukuma Poļu biedrība iesaistījās ajā pasākumā. Poļu viesus sagaidījām ar latvieu tautas dziesmām folkloras kopas Milzkalnieki izpildījumā. Kopīgi dziedājām poļu valodā poļu tautas dziesmas. Pastāstījām par BIO saimniecībām mūsu novadā, par realizēto projektu; nodibinājām kontaktus.